KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9366510
nr 936 6510
Akvarell
Olle Almgren, Eka, signerad. -80, 22x30
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 januari 2015
kl 20:08:35
100 kr
600 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)